Finimal

Finimal

0 / 5 gebaseerd op 0 reviews

Koorts Koorts is een manier van het lichaam om infecties met bijvoorbeeld bacteriën en virussen te bestrijden. Paracetamol zorgt ervoor dat het lichaam zijn temperatuur niet kan verhogen. Meer info

Laagste prijs
€ 2,90
Beschikbaarheid
In voorraad
Recept vereist
Nee

* Prijs is inclusief BTW.

  • iDeal
  • MisterCash
  • Klarna
  • Sofort
  • Zelf overboeken
Product
Prijs *
Product – Prijs *
Product informatie

Wat doet dit middel en waarbij wordt het gebruikt?
De werkzame stoffen in Finimal zijn paracetamol en coffeïne. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Coffeïne versterkt mogelijk het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend.
Nieuw van Finimal is Finimal Zest Bruistabletten. Finimal Zest is een snelwerkende bruistabletformule van Finimal. De samenstelling per bruistablet is 500 mg paracetamol, 50 mg coffeïne en 100 mg vitamine C.

Finimal is te gebruiken bij:



Koorts
Koorts is een manier van het lichaam om infecties met bijvoorbeeld bacteriën en virussen te bestrijden. Paracetamol zorgt ervoor dat het lichaam zijn temperatuur niet kan verhogen. Voelt u zich door de koorts erg beroerd of heeft u veel spierpijn, dan kunt u met paracetamol/coffeïne de koorts verlagen.

Pijn
Pijn is een alarmsignaal van het lichaam om aan te geven dat er sprake is van een verwonding. Paracetamol verhindert dat dit signaal aan de hersenen doorgegeven wordt. Binnen een halfuur na inname merkt u dat de pijn minder wordt. Dit effect houdt drie tot zes uur aan.

Spierpijn
Als de spieren verkrampt zijn, kan pijn ontstaan die u in uw beweging belemmert. U kunt paracetamol gebruiken bij pijn door verkrampte spieren, zoals een stijve nek of spit (in de onderrug).

Gewrichtsklachten
Beschadigingen van gewrichten of pezen rond gewrichten kunnen pijnlijk zijn. U kunt paracetamol/coffeïne gebruiken bij gewrichtspijnen, zoals gewrichtsslijtage, een verstuiking of ontwrichting.

Hoofdpijn
Paracetamol/coffeïne kan worden gebruikt bij spanningshoofdpijn. Hierbij hebt u last van een doffe of drukkende pijn in de schedelhuid, de slapen of de nek.

Migraine
Bij migraineaanvallen heeft u last van bonzende hoofdpijn, meestal aan één kant van het hoofd. Ook zijn mensen met migraine vaak misselijk en overgevoelig voor licht en geluid. U kunt paracetamol/coffeïne gebruiken tegen de hoofdpijn.

Menstruatiepijn
Tijdens de maandelijkse bloeding trekt de baarmoeder zich samen. Dit kan pijnlijke steken of kramp in de onderbuik geven. Ook kunt u last hebben van een doffe pijn in de rug en van spierpijn. Als u snel last van uw maag heeft is paracetamol het beste middel. Ibuprofen en naproxen, de middelen die meestal bij menstruatiepijn worden gebruikt, kunnen namelijk maagklachten veroorzaken.

Griep
Bij griep en verkoudheid zijn de luchtwegen geïnfecteerd met een virus. Door infectie van de neusholte kunt u last krijgen van een bijholteontsteking. Dit geeft pijn in het voorhoofd en rond de ogen, vooral bij het bukken. Verder kan de infectie keelpijn veroorzaken. Griep gaat meestal gepaard met hoofdpijn en spierpijn. Binnen een halfuur na inname merkt u dat de pijn, zoals spierpijn, keelpijn en hoofdpijn, minder wordt. Dit effect houdt drie tot zes uur aan.

Reviews (0)
0 / 5 gebaseerd op 0 reviews

Product review - Finimal

U heeft niet alle velden (volledig) ingevuld. Controleert u a.u.b. de rood omlijnde invoervoelden.

U heeft voor dit product reeds een review geplaatst

Bedankt! Uw review wordt na goedkeuring binnen een dag online geplaatst.

Klik op de sterren om een beoordeling te geven