Leidapharm Paracetamol

Leidapharm Paracetamol

0 / 5 gebaseerd op 0 reviews

Leidapharm Paracetamol stilt pijn en verlaagt koorts. Dit middel kan gebruikt worden bij verschillende soorten pijn, zoals: hoofdpijn, migraine, keelpijn, oorpijn, spierpijn, gewrichtspijn, artrose en menstruatieklachten. Meer info

Laagste prijs
€ 0,75
Beschikbaarheid
In voorraad
Recept vereist
Nee

* Prijs is inclusief BTW.

  • iDeal
  • MisterCash
  • Klarna
  • Sofort
  • Zelf overboeken

Wat is Leidapharm Paracetamol?


Leidapharm Paracetamol stilt pijn en verlaagt koorts. Dit middel kan gebruikt worden bij verschillende soorten pijn, zoals: hoofdpijn, migraine, keelpijn, oorpijn, spierpijn, gewrichtspijn, artrose en menstruatieklachten. Ook bij koorts, griep en verkoudheid. Artsen adviseren bij pijnklachten en koorts altijd eerst Leidapharm Paracetamol omdat het weinig bijwerkingen geeft en goed verdragen wordt. Ook kinderen en zwangere vrouwen kunnen deze pijnstiller zonder bezwaar gebruiken. Leidapharm Paracetamol is zonder recept verkrijgbaar bij een samenwerkende apotheek bij Dokteronline.com.
 

Waar wordt het medicijn voor gebruikt?


Leidapharm Paracetamol (werkzame stof: paracetamol) wordt gebruikt om pijn te stillen en koorts te verlagen. Het gaat hierbij om lichte tot matige pijn, zoals:


  • Hoofdpijn (spanningshoofdpijn, migraine, clusterhoofdpijn);
  • Pijn en/of koorts bij griep of verkoudheid (keelpijn, oorpijn, hoofdpijn);
  • Pijn na inenting;
  • Spit of andere rugpijn;
  • Spier- en gewrichtspijn;
  • Menstruatiepijn.



Leidapharm Paracetamol voorkomt dat pijnprikkels in de hersenen aankomen, waardoor u de pijn niet meer voelt. Het pijnstillende en koortsverlagende effect treedt na ongeveer een half uur op. Bij gebruik van de zetpillen merkt u na ongeveer een uur verlichting van de klachten. De werking van Leidapharm Paracetamol houdt zo'n 6 uur lang aan.
 

Hoe gebruikt u Leidapharm Paracetamol?


Deze pijnstiller is in diverse soorten verkrijgbaar. Er zijn onder andere Leidapharm Paracetamol tabletten, zetpillen, bruistabletten, kauwtabletten, smelttabletten, drankjes en poeders. Leidapharm Paracetamol werkt het snelst als u het op een lege maag inneemt. U kunt het echter ook met voedsel innemen. De werking treedt dan later in. Houd tussen twee opeenvolgende doses een tussenpoos van ten minste vier uur of meer aan, afhankelijk van de informatie in de bijsluiter. Bij chronische pijnklachten is het belangrijk dit medicijn consequent in te nemen. Dan houdt u de pijn het beste onder controle.
Gebruik per dag niet meer dan in de bijsluiter staat. Dit is niet goed voor uw lever. Gebruik geen andere pijnstiller tegelijkertijd met Leidapharm Paracetamol. U kunt dan te veel binnen krijgen.
Gebruik Leidapharm Paracetamol alleen als u pijn heeft. Stop met dit medicijn als de pijn is verdwenen. Gebruikt u Leidapharm Paracetamol meer dan 15 dagen per maand tegen hoofdpijn? Dit kan juist hoofdpijn veroorzaken. Neem in dit geval contact op met een arts met een online consult.
 

Dosering


De gebruikelijke dosering is als volgt:


  • Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht): 1-2 tabletten (500-1000 mg) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6 tabletten (3000 mg) per 24 uur.
  • Kinderen van 12-15 jaar : 1 tablet per keer, maximaal 4 tot 6 maal per 24 uur.
  • Kinderen van 9-12 jaar : 1 tablet per keer, maximaal 3 tot 4 maal per 24 uur. 6-9 jaar : ½ tablet per keer, maximaal 4 tot 6 maal per 24 uur.


Het minste aantal toedieningen per etmaal is bestemd voor de jongste kinderen in een bepaalde groep.
De tabletten kunnen worden ingenomen door deze met wat vloeistof door te slikken. U kunt de tabletten ook eerst in een glas lauw water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken.
 

Bijwerkingen


Leidapharm Paracetamol veroorzaakt zelden bijwerkingen. Klachten die heel soms optreden, zijn onder andere:

Huiduitslag of galbulten door overgevoeligheid;
Hoofdpijn. Dit kan optreden als u te vaak pijnstillers slikt, waardoor het lichaam er afhankelijk van is geworden.

In de bijsluiter vindt u meer informatie over de eventuele bijwerkingen van dit geneesmiddel.
 

Wanneer mag u dit geneesmiddel niet gebruiken?


Als u allergisch (overgevoelig) bent voor ibuprofen of voor één van de andere bestanddelen van de tablet of voor andere ontstekingsremmende middelen (zoals bijvoorbeeld acetylsalicylzuur, diclofenac, indometacine). Dit kan zich onder andere hebben geuit in astma aanvallen, een verstopte neus of huiduitslag al dan niet met jeuk en galbulten na inname van deze producten. Mocht u ooit andere klachten hebben gehad bij het gebruik van soortgelijke NSAID’s dan kunt u ook dit middel niet gebruiken. Als u een maagzweer of maagbloeding heeft (gehad) dan is het ook verstandig om dit middel niet te nemen.
Ibuprofen heeft een wisselwerking met andere medicijnen, waaronder bepaalde bloeddrukverlagers en antistollingsmiddelen. De arts weet om welke medicijnen het gaat. Meld tijdens het online consult daarom altijd welke andere medicatie u gebruikt. In de bijsluiter leest u meer over eventuele contra-indicaties.
 

Zwangerschap / rijvaardigheid / alcohol


Leidapharm Paracetamol kan in normale hoeveelheden gewoon gebruikt worden tijdens een zwangerschap of het geven van borstvoeding. Overleg met de arts als u deze pijnstiller langdurig moet gebruiken. Matig uw gebruik van alcohol als u Leidapharm Paracetamol inneemt. Drinkt u veel alcohol, dan mag u maximaal 2000 mg Leidapharm Paracetamol per etmaal innemen.

Reviews (0)
0 / 5 gebaseerd op 0 reviews

Product review - Leidapharm Paracetamol

U heeft niet alle velden (volledig) ingevuld. Controleert u a.u.b. de rood omlijnde invoervoelden.

U heeft voor dit product reeds een review geplaatst

Bedankt! Uw review wordt na goedkeuring binnen een dag online geplaatst.

Klik op de sterren om een beoordeling te geven